MB Wear

MB Wear

MB WEAR – Jakościowa odzież i akcesoria sportowe

MB Wear narodziło się z pasji Tiziano Dall’Antonia i Marco Bandiera, dwóch profesjonalnych kolarzy, którym udało się przekształcić wieloletnie doświadczenie w prawdziwą zaletę swoich produktów. Jest to marka wymyślona w celu stworzenia produktu sportowego wykonanego z wysokiej jakości surowców i zapewniającego komfort, wytrzymałość i trwałość.

Te cechy zostały włożone w tworzenie profesjonalnych produktów zaprojektowanych dla świata kolarstwa, biegania i narciarstwa biegowego, z których każdy jest pełen charakterystycznych i specyficznych cech, ale zawsze opiera się na tej samej filozofii.

Firma MB Wear oferuje szeroki wachlarz odzieży rowerowej na każdy teren która sprawdzi się w różnorodnych warunkach pogodowych.

W ofercie marki można znaleźć:

Skarpetki rowerowe- Zaprojektowane dla profesjonalistów i idealny dla wszystkich użytkowników, którzy chcą produktu gwarantującego doskonałą wydajność i niesamowitą trwałość. Skarpetki dostępne są w różnych wzorach i kolorach.

Koszulki rowerowe- Te które przydadzą się w okresie letnim, wykonane z niezwykle oddychającego materiału jak i te które lepiej sprawdzą się w okresie wiosenno-jesiennym, dzięki właściwościom termoizolacyjnym utrzymują prawidłową temperaturę ciała nawet podczas jesiennych wycieczek.

Spodenki i szorty- Spodnie męskie/damskie (w zależności od kształtu wkładki) z profilowanymi szelkami, siateczką z tyłu i wstawką ze sztywnego materiału typu „T”, który gwarantuje stabilność w noszeniu. Wkładka Cytech/MBwear wykorzystuje technologię wszycia i oferuje anatomiczny profil, zapewniając doskonałą ochronę w całym obszarze miednicy.

Bielizna rowerowa- Odzież ta zapewnia doskonałą izolację termiczną, gwarantując użytkownikowi suchą skórę tak długo, jak to możliwe, a także eliminując niepotrzebny nacisk na skórę właściwą dzięki bezszwowej konstrukcji, typowej dla wszystkich produktów MBwear.

Akcesoria rowerowe- Szeroki wybór akcesoriów rowerowych takich jak kapelusze, opaski, ogrzewacze szyi, ocieplacze na ręce, ogrzewacze nóg.

„Gdy specyfikacje są wysokie, różnica tkwi w szczegółach”.

To motto założycieli marki MB WEAR, filozofia, która okazała się sukcesem i jest cechą charakterystyczną wszystkich ich produktów. Produkty opracowane do użytku w kolarstwie, bieganiu i narciarstwie biegowym wyróżniają się zawartymi innowacjami i dbałością o aspekt techniczny, co gwarantuje osobie, która je nosi, wysoki poziom komfortu i doskonałe osiągnięcia.