SHOT

SHOT

SHOT RACE GEAR - profesjonalna ochrona dla rowerzystów

SHOT RACE GEAR to francuska firma, która od 1993 roku produkuje wysokiej jakości kaski i ochraniacze dla motocrossu i off-roadu. Firma zaczęła od stworzenia własnej linii odzieży i akcesoriów dla motocyklistów, która szybko zyskała popularność i uznanie. W 1996 roku firma SHOT RACE GEAR wprowadziła na rynek swój pierwszy kask, który był lekki, wygodny i odporny na uderzenia. Od tego czasu firma SHOT RACE GEAR nieustannie rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe technologie i materiały, które zapewniają optymalną ochronę, komfort i wydajność. Firma SHOT RACE GEAR jest obecnie światowym liderem w innowacyjnej, wolnej od PFC technologii czyszczenia i impregnacji odzieży i systemów wyposażenia.

Firma SHOT RACE GEAR nie ogranicza się tylko do motocrossu i off-roadu, ale oferuje także produkty dla rowerzystów, którzy szukają profesjonalnej ochrony podczas jazdy na szosie, w terenie lub w parku. Wśród produktów firmy SHOT RACE GEAR dla rowerzystów można znaleźć następujące grupy:

  • Kaski rowerowe - produkty zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie rowerzysty, wyposażone w systemy wentylacji, regulacji, amortyzacji i zapięcia. W tej grupie znajdują się takie produkty jak Furious Aim Gold Matt, Race 8 Holographic czy Aerolite Honor Holographic.
  • Ochraniacze rowerowe - produkty przeznaczone do ochrony ciała rowerzysty przed urazami i otarciami, wykonane z lekkich i elastycznych materiałów. W tej grupie znajdują się takie produkty jak Knee/Shin Guards Race D3O Black, Elbowguards Race D3O Black czy T-Shirt Race D3O Black.

Firma SHOT RACE GEAR współpracuje również z wieloma znanymi i utytułowanymi zawodnikami z branży rowerowej, którzy testują i reprezentują jej produkty. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak:

  • Arthur Pilard - Arthur Pilard jest francuskim profesjonalnym zawodnikiem BMX. Osiągał świetne wyniki na mistrzostwach świata, Europy i Francji. Arthur Pilard wyróżniał się swoją techniką i szybkością. W szczególności w 2021 roku zdobył tytuł mistrza Europy BMX i mistrza Europy w jeździe na czas w Zolder.
  • Scott Manigod Shot - Zespół Scott Manigod Shot powstał w 2018 roku w celu zjednoczenia entuzjastów DH. Przez 2 lata zespół ewoluował w pucharach świata, uczestnicząc jednocześnie w pucharach francuskich. W skład zespołu wchodzą Raphael Epitalon, menedżer zespołu, Mathilde Bernard, Valentin & Romain Chatanay, Emile Rilat. W 2023 roku do drużyny dołączy nowa zawodniczka Lais Bonnaure.
  • DN SAINT BRIEUC-BMX - W 2021 roku DN dołączył do rodziny Shot Race Gear jako zespół BMX. DN (dywizja narodowa) St Brieuc składa się z 13 pilotów, w tym 10 elity i 3 juniorów. Drużyna bierze udział w pucharach francuskich i europejskich, a także w mistrzostwach świata. DN wyróżnia się talentem takich zawodników jak Arthur Pilard, Adam Aubin, Charlotte Morot czy Théo Thouin, itd
  • Karl Le Nagard - Karl Le Nagard jest francuskim kolarzem specjalizującym się w BMX. Trener w klubie Evreux BMX, bierze również udział w mistrzostwach Francji i Pucharze Europy. Jest również członkiem DN Evreux BMX.

Produkty firmy SHOT RACE GEAR zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dla rowerzystów, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów. Produkty firmy SHOT RACE GEAR spełniają lub przekraczają normy bezpieczeństwa takie jak CE, ECE czy DOT. Produkty firmy SHOT RACE GEAR są również testowane przez niezależne laboratoria i certyfikowane przez organizacje takie jak TÜV czy SGS. Produkty firmy SHOT RACE GEAR są polecane przez lekarzy i fizjoterapeutów jako skuteczny sposób na zapobieganie lub zmniejszanie skutków urazów.

Firma SHOT RACE GEAR wyróżnia się na rynku swoją jakością, innowacyjnością i odpowiedzialnością. Produkty firmy SHOT RACE GEAR są skuteczne, trwałe i łatwe w użyciu. Produkty firmy SHOT RACE GEAR są oparte na najnowszych technologiach i badaniach, które zapewniają najlepszą ochronę i wydajność dla rowerzystów. Produkty firmy SHOT RACE GEAR są bezpieczne dla użytkownika i środowiska, nie zawierają szkodliwych substancji i nie emitują gazów cieplarnianych. Produkty firmy SHOT RACE GEAR są polecane i używane przez wielu profesjonalnych i amatorskich miłośników rowerów. Produkty firmy SHOT RACE GEAR są nagradzane i rekomendowane przez specjalistyczne media i portale rowerowe.

Firma SHOT RACE GEAR to profesjonalna ochrona dla rowerzystów, która oferuje wysokiej jakości kaski i ochraniacze dla różnych rodzajów rowerów i stylów jazdy. Firma SHOT RACE GEAR ma bogatą historię i osiągnięcia w produkcji kasków do motocrossu i off-roadu, a także dla branży rowerowej. Firma SHOT RACE GEAR współpracuje z wieloma znanymi i utytułowanymi zawodnikami z różnych dyscyplin rowerowych, którzy testują i reprezentują jej produkty. Firma SHOT RACE GEAR zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla rowerzystów, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów. Firma SHOT RACE GEAR wyróżnia się na rynku swoją jakością, innowacyjnością i odpowiedzialnością.