Repente

Repente

Repente- Połączenie włoskiej tradycji kolarskiej z innowacją

Repente oferuje niezwykle zaawansowane technologicznie Siodełka rowerowe. To włoska firma która za cel postawiła sobie opracowywanie innowacyjnych materiałów, rozwiązań konstrukcyjnych i projektów, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ich produkty są wyrazem włoskiego designu. Linie inspirowane- wyścigami, eleganckim, odważnym wyglądzie, wyrafinowanej grafice i fachowo dobranych materiałach sprawiają, że produkty Repente stanowią wartość dodaną dla każdego roweru.

Firma Repente oferuje duży wybór siodełek rowerowych do rowerów szosowych, MTB jak i Triatlonowych wykonanych z najlepszych kompozytów z włókna węglowego.

W ofercie marki można znaleźć:

Siodełka rowerowe których zarówno szyny jak i skorupa wykonane są z takich materiałów jak jednokierunkowe włókna węglowege T700 poddanego obróbce w autoklawie, co poprawia właściwości tego materiału. Karbon jest lekki, supermocny i zwiększa wydajność co pozwala stylowo pokonywać nawet najbardziej strome drogi.

Siodełka rowerowe których Szyna wykonana jest z pustej rury ze stali nierdzewnej Aisi, gatunku stali o wyjątkowo wysokich właściwościach mechanicznych. Repente dodatkowo wzmocniło ją specjalnym procesem śrutowania o nazwie Shot 304, który utwardza powierzchnię i czyni ją jeszcze bardziej odporną.

Siodełka rowerowe których Szyna wykonana jest pustej rury ze stali Cromoly, stopu stali łączącego chrom i molibden. Stal chromowo-molibdenowa znana jest z wysokiego stosunku wytrzymałości do masy.

Siodełka rowerowe których skorupa wykonana jest z takiego materiału jak Szlachetny polimer Poliamid 12 (PA12) który wzmocniony został technologią LCF. Zamiast powszechnie stosowanych fragmentów wykorzystuje długie włókna węglowe, dzięki czemu skorupa jest sztywniejsza i nie ulega trwałym odkształceniom.

Siodełka rowerowe w których do wytworzenia skorupy stosuje się poliuretan, nietoksyczny i hipoalergiczny, o określonej gęstości dzięki czemu siodełka stają się wygodne i reagujące na naprężenia przenoszone przez podłoże.

Owijki rowerowe do produkcji których zastosowano zaawansowaną technologię, dzieki której owijki zapewniają wyjątkowy komfort jazdy, doskonałą przyczepność oraz cechują się świetnymi własciwosciami tłumienia drgań.

Nesta MMR CX Team to hiszpański profesjonalny zespół kolarstwa przełajowego, działający od lat na najwyższym poziomie w Europie. Zespół ma na swoim koncie kilka tytułów mistrza Hiszpanii i regularnie bierze udział w zawodach Pucharu Świata w Belgii i Holandii. Współpraca z Repente rozpoczęła się w 2019 roku.

Zespół Bingoal WB składa się z profesjonalnego zespołu UCI Pro Team i zespołu rozwoju młodych talentów. Został utworzony w 2011 roku dzięki Ministrowi Sportu Federacji Walonia-Bruksela. Zespół ewoluował na przestrzeni lat, uczestnicząc w najsłynniejszych klasycznych wyścigach Północy. Partnerstwo z Repente rozpoczęło się w 2022 roku. Celem zespołu jest występ z profesjonalnymi kolarzami, a także szkolenie młodych kolarzy w celu przygotowania ich do świata zawodowców.

EFAPEL Cycling to nowy portugalski zespół UCI Continental kierowany przez doświadczonego dyrektora sportowego José Azevedo. Jego sloganem jest # JuntoSomos1 (Razem Jesteśmy 1), który reprezentuje ducha i filozofię zespołu.

Team Sogno Veneto zajmuje się głównie działalnością cross country, uczestnicząc w zawodach krajowych i międzynarodowych. Założony w 2021 roku, od razu osiągnął doskonałe wyniki, wyróżniając się wśród najbardziej uznanych zespołów na scenie kolarstwa górskiego.

Matteo Zurlo Mistrz Włoch na szutrze 2023. Urodzony w 1998 roku zawodnik od najmłodszych lat zainteresował się kolarstwem, zainspirowany swoim starszym bratem Federico. Na swoim koncie ma wiele sukcesów m.in. Giro del Piave i Giro del Vento U23, ale najważniejszym z nich jest zwycięstwo w elitarnych mistrzostwach Italian Gravel 2023, gdzie na metę dotarł 19 sekund przed Matti De Marchi. Zwycięstwo to pozwoliło Zurlo założyć niebieską koszulkę, reprezentacji Włoch na mistrzostwach Europy w Belgii oraz na mistrzostwach świata w Pieve di Soligo, gdzie zajął dwudzieste miejsce.

Cristian Cominelli Wielokrotnie utytułowany kolarz z osiemnastoletnim międzynarodowym doświadczeniem w kolarstwie przełajowym, MTB i szutrze. Jego osigniecia w MTB to 17 startów w mistrzostwach Europy i Świata, 6-krotny mistrz Włoch, 2 miejsce na mistrzostwach Świata w sztafecie drużynowej 2006. 1 miejsce na Mistrzostwach Świata w sztafecie drużynowej w 2009.

Lejla Njemcevic Parterstwo Repente i i Lejli Njemcevic zaczęło się pięć lat temu pod hasłem ciągłego rozwoju. Bośniacka elitarna kolarka, królowa Pucharu Świata w maratonie w Nove Mesto na Morave, w ostatnich sezonach poprawiła swoje wyniki, aż osiągnęła pierwsze miejsce w Światowym Rankingu Maratonów UCI. Lejla Njemcova jest 18- krotną mistrzynią kraju i 5- krotną mistrzynią Bałkanów. W 2020 roku zajęła ósme miejsce na mistrzostwach świata w maratonie w Turcji, w 2021 roku zdobyła srebrny medal Pucharu Świata w La Forestiere, awansując na 8 miejsce w światowym rankingu. W sierpniu 2022 roku zajęła pierwsze miejsce.

Repente to firma która tworzy siodełka rowerowe z myślą o komforcie. Stosując badania anatomiczne i ergonomiczne tworzą produkty zaprojektowane i przetestowane tak aby dopasowały się do twojego ciała i pozwalały pedałować z maksymalną efektywnością, bez bólu i dyskomfortu. W ofercie Repente znajdziesz kształty, rozmiary i wyściółkę niezbędne dla dobrego samopoczucia podczas uprawiania ulubionego sportu.

Siodełka rowerowe

Siodełka rowerowe – klucz do komfortowej jazdy. Oferując szeroki wybór modeli dla każdego typu rowerzysty, siodełka te są zaprojektowane, aby zwiększyć komfort i efektywność jazdy. Od lekkich siodełek szosowych po wyściełane modele do MTB i rekreacji, każde siodełko jest dostosowane do specyficznych potrzeb, zapewniając optymalne wsparcie i redukcję nacisku.

Owijki rowerowe

Owijki na kierownicę rowerową to niezbędne akcesorium dla każdego rowerzysty, które zapewnia komfort i pewność chwytu podczas jazdy. Wykonane z najlepszych materiałów, nasze owijki gwarantują trwałość i lepszą kontrolę nad rowerem. Oferujemy produkty najwyższej jakości, idealne dla każdego, kto ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo na każdej trasie. Nie zwlekaj – zadbaj o komfort swojej jazdy już dziś!