Kapelusz Title MTB Safari Hat pink One Size

Title MTB

Kapelusz Title MTB Safari Hat to lekki i wygodny dodatek na słoneczne dni na rowerze i poza nim.kapelusz rowerowy MTB łączy funkcjonalność z luźnym, outdoorowym stylem.

Sprawdzi się zarówno na trasie, jak i w codziennym użytkowaniu.

local_shipping Darmowa dostawa przy zakupach od 250 zł
Dotyczy wysyłki na terenie Polski
DOSTAWA
keyboard_return 14 dni na odstąpienie od umowy ZWROTY
credit_score Wygodne płatności PŁATNOŚCI

Alternatywne produkty

Dostępna ilość:

148,00 zł

Kup dzisiaj - wysyłka jutro!

Masz pytanie? Zadzwoń/Napisz

mailbiuro@4-bike.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00


  • kapelusz MTB w uniwersalnym rozmiarze
  • Wykonany z organicznej bawełny
  • Naturalne barwienie tkaniny
  • Oddychający i lekki materiał
  • Unisex – dla każdego
  • Luźny, outdoorowy styl

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest dostarczana przez YouTube. W przypadku aktywacji treści mogą być przetwarzane dane osobowe i ustawiane pliki cookies.

Możesz zobaczyc film także bezpośrednio w YouTube

Opis produktu

Title MTB Safari Hat to propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę z luźnym stylem inspirowanym jazdą w terenie. Sprawdzi się zarówno podczas odpoczynku w bikeparku, jak i w codziennym użytkowaniu. Wykonany z organicznej bawełny kapelusz jest przyjemny w dotyku i dobrze oddycha. Naturalne barwniki nadają mu unikalny charakter, a jednocześnie wpisują się w bardziej świadome podejście do produkcji.

Uniwersalny fason oraz lekka konstrukcja sprawiają, że można go łatwo dopasować do różnych stylizacji i warunków.

To prosty, ale funkcjonalny dodatek dla każdego fana rowerów.

Materiał i kształt

Kapelusz został wykonany z organicznej bawełny, która zapewnia komfort noszenia i dobrą przewiewność.

Naturalne barwienie tkaniny nadaje mu charakterystyczny wygląd, a lekka konstrukcja sprawia, że dobrze sprawdza się w cieplejsze dni.

Uniwersalny krój pasuje do różnych stylów i aktywności.

Więcej o produkcie Kapelusz Title MTB Safari Hat pink One Size
Kolor pink
Rozmiar uniwersalny
Materiał płótno bawełniane
EAN 661317992329
Kod towaru TT-SFH-PK
ID produktu 23787
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami

Podobne produkty

Kapelusz Title MTB Safari Hat black One Size Kapelusz Title MTB Safari Hat black One Size
Dostępne Dostępne
148,00 zł

Kapelusz Title MTB Safari Hat black One Size

Kapelusz Title MTB Safari Hat camo One Size Kapelusz Title MTB Safari Hat camo One Size
Ostatnie sztuki Ostatnie sztuki
148,00 zł

Kapelusz Title MTB Safari Hat camo One Size

Kapelusz Title MTB Safari Hat green One Size Kapelusz Title MTB Safari Hat green One Size
Ostatnie sztuki Ostatnie sztuki
148,00 zł

Kapelusz Title MTB Safari Hat green One Size

Kapelusz Title MTB Bucket Hat black One Size Kapelusz Title MTB Bucket Hat black One Size
Duża ilość Duża ilość
129,00 zł

Kapelusz Title MTB Bucket Hat black One Size

Najczęściej kupowane w tej grupie

Kapelusz Title MTB Safari Hat black One Size Kapelusz Title MTB Safari Hat black One Size
Dostępne Dostępne
148,00 zł

Kapelusz Title MTB Safari Hat black One Size

Kapelusz Title MTB Safari Hat camo One Size Kapelusz Title MTB Safari Hat camo One Size
Ostatnie sztuki Ostatnie sztuki
148,00 zł

Kapelusz Title MTB Safari Hat camo One Size

Kapelusz Title MTB Safari Hat green One Size Kapelusz Title MTB Safari Hat green One Size
Ostatnie sztuki Ostatnie sztuki
148,00 zł

Kapelusz Title MTB Safari Hat green One Size

Kapelusz Title MTB Bucket Hat black One Size Kapelusz Title MTB Bucket Hat black One Size
Duża ilość Duża ilość
129,00 zł

Kapelusz Title MTB Bucket Hat black One Size

Inne najczęściej kupowane

Siodełko rowerowe Title MTB JS1 Saddle black Siodełko rowerowe Title MTB JS1 Saddle black
Duża ilość Duża ilość
379,00 zł

Siodełko rowerowe Title MTB JS1 Saddle black

Gripy rowerowe Title MTB Form Grips black Gripy rowerowe Title MTB Form Grips black
Duża ilość Duża ilość
99,00 zł

Gripy rowerowe Title MTB Form Grips black

Siodełko dziecięce na ramę roweru Shotgun MTB Pro EVO Siodełko dziecięce na ramę roweru Shotgun MTB Pro EVO
Dostępne Dostępne
1750,00 zł

Siodełko dziecięce na ramę roweru Shotgun MTB Pro EVO

Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm black Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm black
Duża ilość Duża ilość
218,00 zł

Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm black

Napinacz łańcucha rowerowego Reverse Colab Chain Tensioner black Napinacz łańcucha rowerowego Reverse Colab Chain Tensioner black
-0,03%
Duża ilość Duża ilość
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 389,00 zł
388,87 zł

Napinacz łańcucha rowerowego Reverse Colab Chain Tensioner black

Kapsel sterów Burgtec Top Cap black Kapsel sterów Burgtec Top Cap black
Duża ilość Duża ilość
32,41 zł

Kapsel sterów Burgtec Top Cap black

Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm black on black Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm black on black
Ostatnie sztuki Ostatnie sztuki
205,00 zł

Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm black on black

Kapsel sterów Burgtec Top Cap rhodium silver Kapsel sterów Burgtec Top Cap rhodium silver
Duża ilość Duża ilość
35,00 zł

Kapsel sterów Burgtec Top Cap rhodium silver

Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm acid wash Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm acid wash
Duża ilość Duża ilość
205,19 zł

Siodełko rowerowe Burgtec Cloud Boost Saddle 135mm acid wash

Napinacz łańcucha rowerowego Reverse Colab Expert Chain Tensione silver Napinacz łańcucha rowerowego Reverse Colab Expert Chain Tensione silver
Duża ilość Duża ilość
618,03 zł

Napinacz łańcucha rowerowego Reverse Colab Expert Chain Tensione silver

Śruba do kapsla Burgtec Top Cap Bolt rhodium silver Śruba do kapsla Burgtec Top Cap Bolt rhodium silver
Duża ilość Duża ilość
19,00 zł

Śruba do kapsla Burgtec Top Cap Bolt rhodium silver

Mostek rowerowy Title MTB ST1 35 35mm chrome Mostek rowerowy Title MTB ST1 35 35mm chrome
Dostępne Dostępne
510,00 zł

Mostek rowerowy Title MTB ST1 35 35mm chrome

Dostawa

Dostawa na terenie Polski

Koszty dostawy uzależnione są od wagi oraz sposobu dostawy. Zamówienia realizowane na terenie Polski wysyłamy firmą kurierską InPost.

Wszystkie zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia (wyjątek stanowią zamówienia z produktami o dłuższym czasie realizacji).

Dostawa zagraniczna

Koszty dostawy zagranicznej zależą od kraju dostawy i łącznej wagi zamówionych towarów.

Aby określić koszt dostawy zagranicznej, prosimy o kontakt mailowy: biuro@4-bike.pl

Zwroty

W celu dokonania zwrotu towaru prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia warunków zwrotu.

Płatności

Akceptowane metody płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.