Transition PBJ Zuzi

transition-pbj-zuzi

Transition PBJ – Pumps Bumps and Jumps

Hej, w dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić mój nowy rower. Jest to jeden z niewielu w Polsce, Transition PBJ w rozmiarze S, który został przyozdobiony komponentami z Title i naszymi foliami, jednak o tym w dalszej części wpisu.

Po wstępnym złożeniu roweru postanowiłam nieco go przyozdobić, dlatego wybrałam kilka ciekawych części z Title. Mianowicie PBJ dostał nową kierownicę rowerową, mostek rowerowy, podkładki pod mostek kierownicy i gripy rowerowe Odi. Dzięki tym częścią rower nabrał charakteru i wszystko złożyło się w spójną całość.

Oklejona główka roweru Widok na oklejony tylni trójkąt roweru Estetycznie oklejona dolna rura ramy Lapierre

Zależało mi na tym aby lakier utrzymał swój nienaruszony stan jak najdłużej podczas intensywnej jazdy, dlatego rama została oklejona matową folią w samoregeneracji, którą ciężko wyłapać gołym okiem ze względu na precyzyjne dopasowanie. Dodatkowo na ramie znalazło się logo Beastiebikes – firmy dzięki której mam przyjemność jeździć na takim rowerze, oraz logo naszego 4-bike. Warto zauważyć że rama została pomalowana kolorem metalicznym, a matowa folia dodatkowo podbiła wyrazisty kolor PBJ’a.

Oklejona główka roweru Widok na oklejony tylni trójkąt roweru Estetycznie oklejona dolna rura ramy Lapierre

Aby dopełnić cały projekt, wspólnie z ekipą 4-bike przyznaliśmy że trzeba odświeżyć wygląd amortyzatora. Po chwili namysłu i kilku sugestiach z mojej strony, tak o to powstała ta piękna naklejka. Muszę przyznać że nasz projektant – Patryk, wykonał kawał dobrej roboty. To co widzicie to nadruk na srebrnej folii.

Oklejona główka roweru Widok na oklejony tylni trójkąt roweru Estetycznie oklejona dolna rura ramy Lapierre

Finalny efekt tego projektu spełnił wszystkie moje oczekiwania, a dzięki folii ochronnej będą mogła przez długi czas cieszyć się zadbaną ramą. Dziękuję za uwagę i zapraszam was na kolejne wpisy.

/

Nasze ostatnie projekty

Rose The Bruce 2 Kevina

2024-04-30 | Projekt 4-bike | Autor: Kevin z 4-bike
rose-the-bruce-2-kevina

Pełny projekt roweru Rose The Bruce 2. Folia ochronna z nadrukiem, naklejki i części!

Lapierre Spicy CF 7.9 Damiana

2024-03-27 | Projekt 4-bike | Autor: Zuzia z 4-bike
lapierre-spicy-cf-79-damiana

Zapraszamy za kulisy oklejania roweru Damiana: Lapierre Spicy CF 7.9. Rower został starannie oklejony matową folią samoregeneracyjną, dzięki czemu trzeba się przyjrzeć aby zobaczyć jej krawędzie.

Scott Patron Łukasza

2024-03-05 | Projekt 4-bike | Autor: Zuzia z 4-bike
scott-patron-lukasza

Nasz projekt 'Cyber Bike' na Scott Patronie łączy futurystyczny design z ochroną roweru, wnosząc styl i charakter w każdą jazdę. To idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie technologię i niebanalny styl.